نام اصلی: Becoming a Champion Swimmer : Backstroke
زبان فیلم: انگلیسی
سال تولید: 2006
کمپانی سازنده: www.championshipproductions.com
آموزش شنا کرال پشت – مربی ریچارد کوئیک

نام اصلی: Becoming a Champion Swimmer : Backstroke
زبان فیلم: انگلیسی
سال تولید: 2006
کمپانی سازنده: www.championshipproductions.com
آموزش شنا کرال پشت – مربی ریچارد کوئیک

آموزش کامل شنای کرال پشت توسط مربی ریچارد کوییک Richard Quick سرمربی تیم شنای دانشگاه Auburn
سرمربی سابق تیم شنای دانشگاه Stanford و 5 بار مربی سال

آقای کوئیک بر این عقیده است که ضروری ترین مورد برای کسب موفقیت در شناگران کرال پشت برقراری هماهنگی و درک مفهوم موقعیت صحیح در آب در شنای کرال پشت است. مربی کوئیک آموزش شنا را با یک مرور از چگونگی قرار گرفتن و کشیدگی و تعادل بدن در آب شروع می کند. او در این فیلم از یک روش ابتکاری که تلفیقی از تمرین و تکنیک برای جاروب کردن صحیح آب زیر بدن در کرال پشت و سپس مرحله استراحت دست (Recovery) استفاده می کند درسراسر این تمرینات کوئیک بتدریج فشار تمرین را زیاد کرده و اهمیت پیشروی در کرال پشت را در فشار آوردن دستها به پهلو و هماهنگی دست و پا می داند. در این ویدئو کوئیک و شناگران جوانش نشان می دهند که هر کدام از تمرینات را شما چگونه می توانید به آسانی در برنامه تان قرار دهید . او خطاها و ایرادهای وارد در این شنا را نیز توضیح می دهد و با این شیوه اطلاعات گرانبهائی را در اختیار بینندگان قرار می دهد.

درباره ریچارد کوئیک و مجموعه ویدئوهای ” قهرمان شنا شویم ”

آقای کوئیک مربی ای تحصیل کرده با تجربه و دارای شهرت جهانی و نیز مربی ای تکنیکی و با انگیزه است. بدون شک موفقیتش در طول دوره ورزشی اش نشان دهنده روش صحیح آموزش و تبحر اوست. کوئیک مربی همه رشته های شنای قهرمانی از جوانان تا المپیک بوده است. در این سری ویدیو ها با شیوه ابتکاری و منحصر به فردش کلیه شناها را آموزش داده است . این مجموعه ها برای هر نو آموز ی که شنا نمی داند ونیز هر شناگری که می خواهد به سطح بالاتری در شنا برسد نیاز است.

مجموعه ویدیوهای”قهرمان شنا شویم ” شامل 5 فیلم می باشد.

“اجازه دهید ریچارد کوئیک برای اینکه قهرمان شنا شوی کمکت کند”


Orginal Description:

Features & Benefits
Learn how to swim the backstroke on the side
Develop faster ram speed and tempo with these innovative backstroke drills
See common errors and corrections for the backstroke
with Richard Quick,
former Auburn University Head Men’s and Women’s Swim Coach;
former Stanford University Head Women’s Swimming Coach,
12 NCAA Team Championships, 5X NCAA “Coach of the Year”
Coach Richard Quick believes that the first essential for any successful backstroker is to establish a sound understanding and feel for the proper body position in the water. Beginning his presentation with a review of posture, line and balance essentials, Quick “builds” the backstroke from the inside out sharing innovative drills and technique tips for proper hand placement, underwater pull and recovery. Throughout these drills, Quick repeatedly stresses the importance of swimming the backstroke on the side and driving the stroke from the hips. Emphasizing a “tight, fast, electric kick”, Quick and his young swimmers demonstrate each drill and how easily you can incorporate them into your program. Quick also shares common stroke faults and provides invaluable tips to assure proper stroke mechanics.