نام اصلی: FIT In Your Jeans By Friday Kim Kardashian - Ultimate Butt Body Sculpt
زبان فیلم: انگلیسی
سال تولید: 2010
کمپانی سازنده: www.fitinyourjeansbyfriday.com
آموزش تناسب اندام کیم کارداشیان – فرم دادن عضلات پایین تنه

نام اصلی: FIT In Your Jeans By Friday Kim Kardashian - Ultimate Butt Body Sculpt
زبان فیلم: انگلیسی
سال تولید: 2010
کمپانی سازنده: www.fitinyourjeansbyfriday.com
آموزش تناسب اندام کیم کارداشیان – فرم دادن عضلات پایین تنه

تکنیک‌ عالی کیم کارداشیان
تمرینات سریع و با سرعت طراحی شده تا در کمتر از پنج روز شما را به سرخ کردن و لیفتینگ با شکوه کمر بیشتر برساند! این تمرین همه گروه‌های عضلات بازوها، پهلوها، پاها، بازوها و میانه را جدا کرده و تقویت می‌کند در حالی که صدها کالری را می‌سوزاند.
تمرین ۱۵ دقیقه‌ای اولیه کیم بر روی بدن پایین و میانه تمرکز دارد. او در تمرین ۲۰ دقیقه‌ای بعدی، با افزودن حرکت‌های بیشتر و ارتفاع بیشتر، تمرین را تشدید می‌کند که پس از آن دنباله‌ای از کشش‌ها انجام می‌دهد.
تمرین اضافی پنج دقیقه‌ای با عنوان “انفجار کمر” به سرعت کمرتان را تند و تنگ می‌کند تا به شما کمک کند انحناهایتان را نشان دهید و با اعتماد به نفس و در راه رفتن بخلهایتان به خوبی برجسته کنید. این تمرینی ایده‌آل است قبل از یک شب خوش‌گذرانی با دنیم مورد علاقه‌تان.
برای داشتن کمربند بیشتر از چربی به بیشتر از چربی نیاز دارید، و این تمرین شما را به خوبی خواهد احساس کرد و تضمین می‌کند که تا جمعه در جین‌هایتان جا بیایید.
تجهیزات – پله و آبزنگ‌های دستی


Orginal Description:


Techniques!
A quick-paced workout formulated to have you squatting and lunging your way to a more beautiful backside in less than five days! This workout will isolate and condition all muscle groups of the butt, hips, legs, arms and midsection while burning 100s of calories.
Kim’s first 15-minute workout focuses on the lower body and core. She’ll kick it up another notch in the next 20-minute workout, adding more movement and height followed by a series of stretches.
The Booty Blast Bonus five-minute workout will quickly tone and tighten your backside to help you flaunt your curves and strut your stuff. It’s the perfect tune-up before a night out in your favorite denim.
It takes more than great genes to have a great butt, and this workout will have you feeling fabulous and will ensure that you’ll Fit In Your Jeans By Friday.
Equipment – Step and Hand Weights