نام اصلی: The Truth about Strength Training With Chad Aichs - Vol 1
زبان فیلم: انگلیسی
سال تولید: 2008
کمپانی سازنده: www.chadaichs.com
حقایق تمرینات قهرمان پاورلیفتینگ – چاد آیچز – از زبان خودش – بخش 1

کمال احتمالاً دستیابی ناپذیر است، اما این بدان معنا نیست که من قصد ندارم برای آن در هر تمرین و هر تکرار و در هر کاری که انجام می‌دهم تلاش کنم.”

این دی وی دی همه چیز را درباره آموزش به مردم چیستی کمال و چگونگی به دست آوردن آن است. من برخی اختلافات از آنچه چاد در اینجا انجام می‌دهد دارم اما این امر در همه مربیان اتفاق می‌افتد، ما یاد می‌گیریم و از آنها ایده‌ها را قرض می‌گیریم و می‌یابیم که چه کار می‌کند برای ما و آنها که با آنها کار می‌کنیم تا آنها را به موقعیتی که می‌خواهیم برسانیم.

کلیً این یک دی وی دی عالی است و من علاقه زیادی به تاکید فراوان در طول آن بر اهمیت فرم دارم و بله، این حرکت‌ها (شور، بنچ و ددلیفت) در واقع ساده هستند، اما پشت پرده تمام این چیزهای کوچکی اتفاق می‌افتد و حتی در سطح بالاتر شما یک یا دو علامت در ذهن خود دارید همیشه در حالی که به دنبال وزن‌های بزرگ و کمال می‌گردید و این تکنیک چیزی نیست که در یک آخر هفته یاد بگیرید، این چیزی است که در هر جلسه تمرینی به طور تک تکی روی آن کار می‌کنید تا زمانی که وزن می‌برید.

واقعاً فکر می‌کنم که شما همه این دی وی دی را دوست خواهید داشت زمانی که عرضه شود،

کار خوبی کردی چاد در اولین دی وی دی شما


Orginal Description:


I will keep it short and simple and use a line I use often and one Chad uses at the end of this 3 hour, 2 DVD set.

“Perfection is likely unattainable, but that doesn’t mean I am not going to strive for it on every set and every rep and in everything I do”

Thats what this DVD is all about teaching people what perfection is and how to get that technique. I have some variances from what Chad does here but thats across the board in any coach we learn and borrow and find whats works for us and thiose we work with to get them into the positions we want.

Over all this is a great DVD and I love the huge stress throughout on the importance of form and that yes these moves (squat, bench and deadlift) are inherently simple, but behind the curtain there are all these little things going on and even at the highest level you have one or two ques in your mind at all times while you strive for big weights and perfection and that technique is not something learned in a weekend it’s something you work on every singles session as long as you lift.

I really think you all will like this DVD when it comes out,

good work Chad on your first DVD