نام اصلی: Swing The Handle Vol.I - Fundamentals with Craig T.Nelson (Eddie Merrins)
زبان فیلم: انگلیسی
سال تولید: 2008
کمپانی سازنده: www.eddiemerrins.com
آموزش گلف – اصول گلف با کریگ تی. نلسون – استاد ادی میرنز

نام اصلی: Swing The Handle Vol.I - Fundamentals with Craig T.Nelson (Eddie Merrins)
زبان فیلم: انگلیسی
سال تولید: 2008
کمپانی سازنده: www.eddiemerrins.com
آموزش گلف – اصول گلف با کریگ تی. نلسون – استاد ادی میرنز

مجموعه ویدیویی “Swing The Handle”، تقدیم شده توسط ادی مرینز
ادی مرینز، با مجموعه جامع ویدیویی “Swing The Handle” خود، که شامل 5 دی‌وی‌دی یا 9 ولوم وی‌اچ‌اس است و تمام جوانب بازی گلف را از الف تا ی پوشش می‌دهد، سابقه آموزش خود را به خانه شما می‌آورد. ادی مرینز دانش خود را از بازی با استفاده از تکنیک‌های نوآورانه خود به اشتراک می‌گذارد تا یک سوینگ گلف مکانیکی و کامل ایجاد کند. یاد بگیرید چگونه با “Swinging the Handle” و نه سر کلوب، فاصله، جهت، منحنی و ارتفاع گلف خود را کنترل کنید. در این مجموعه، یک ولوم “نکات و تمرینات” نیز گنجانده شده است. این تمرینات را تماشا کنید و تمرین کنید، نه تنها امتیازات خود را پایین خواهید آورد، بلکه از انجام آن لذت خواهید برد! با قیمت یک جلسه تدریس تنها، شما هر روز و ساعتی با Little Pro خواهید بود.

ادی مرینز از زمان 11 سالگی در مریدیان، میسیسیپی، گلف بازی می‌کند. او در سن 17 سالگی عنوان آماتور ایالت میسیسیپی را کسب کرد و پس از برنده شدن در مسابقات ملی جوانان جی‌سی نیویورک در سال 1950، بورس ورزشی دانشگاه ایالت لوئیزیانا به او اعطا شد. او همچنین در سال 1955 قهرمانی جامعه آماتور غرب را کسب کرد، سپس در سال 1957 به عنوان حرفه‌ای به میدان گلف پیوست. اگرچه ادی مرینز چندین عنوان PGA منطقه‌ای و باز باز را کسب کرده است، اما بخش اعظمی از حرفه حرفه‌ای خود را به تدریس اختصاص داده است. از سال 1962 تاکنون، او مدیر اجرایی باشگاه کانتری بل‌آیر در لس‌آنجلس بوده است. در سال 1975، ادی همچنین برنامه گلف دانشگاه یوکل‌ای را بر عهده گرفت و آن را در طول دوره خود به یکی از موفق‌ترین برنامه‌های دانشگاهی کشور تبدیل کرد. در سال 1973، ادی نویسنده کتاب آموزشی محبوب “Swing the Handle, Not the Clubhead” بود. این کتاب پایه‌ای برای آخرین تلاش او – مجموعه ویدیویی “Swing the Handle” بود.

حجوم ویدیوها
ولوم ۱: مبانی

لیتل پرو به شما و ستاره فیلم و تلویزیون، کریگ تی. نلسون یک برنامه جامع ولی ساده را برای شما ارائه می‌دهد تا شما را در راه بهبود گلف خود در حال حاضر و برای تمام عمر هدایت کند. ادی و کریگ شما را به طور مرحله به مرحله از طریق راه صحیح ایجاد پایه‌ی محکمی از اصول اساسی بازیتان می‌برند. چهار فصل پوشش داده شده در ولوم ۱ عبارتند از: نگهداشت، تنظیم، سوینگ و عمل دست/مچ دست. با تماشای این درسی که آسان به دنبال کردن است، هر جنبه از اصول صحیح را درک خواهید کرد و در راه بهترین بازی گلف خود خواهید بود.
ولوم ۲: علت و معلولیت

ادی مرینز با برخی از بزرگترین بازیکنان امروزه کار کرده است. در ولوم ۲ “علت و معلولیت” از مجموعه “Swing the Handle”، شما و ستاره فیلم و تلویزیون، رابرت واگنر، از پرو کوچک درباره چگونگی و چراهای شوت‌های خوب و بد مشاوره می‌گیرید. ادی به شما و رابرت نشان می‌دهد چگونه چهار عنصر کلیدی ساختار ضربه را اجرا و کنترل کنید. چهار فصل پوشش داده شده در ولوم ۲ عبارتند از: فاصله، جهت، منحنی و ارتفاع. با تماشای این درسی که آسان به دنبال کردن است، شما درک خواهید کرد چگونه می‌توانید گلف خود را کنترل کنید، ضربات بهتری بزنید و در راه به امتیازات پایین‌تر خود باشید.
ولوم ۳: روش ساخت ضربه

فهم ادی مرینز از آماده‌سازی در بازی گلف دوم به هیچ وجه ندارد. در ولوم ۳ “روش ساخت ضربه” از مجموعه “Swing the Handle”، خواننده-ترانه‌نویس، مک دیویس، شاگرد پرو کوچک است که یک برنامه قوی برای بهبود ضربه شما ارائه می‌دهد. ادی به شما و مک نشان می‌دهد چگونه بهترین شکل برای تفکر و آماده‌سازی برای ضربات گلف خوب را اجرا کنید. چهار فصل پوشش داده شده در ولوم ۳ عبارتند از: توپ، هدف، تصویر ضربه و فکر سوینگ. تماشا کنید و از این درس شخصی لذت ببرید و یاد خواهید گرفت روش ساده لیتل پرو برای کمک به شما برای ضربات بهتر و موثر‌تر.
ولوم ۴: بازی بازی

علاوه بر اینکه یکی از بهترین مربیان بازی است، ادی مرینز همچنین یک بازیکن تورنمنت حرفه‌ای نیز است. در ولوم ۴ “بازی بازی” از مجموعه “Swing the Handle”، شما با پنج بار برنده تور اروپا و تحلیلگر گلف شبکه، دیوید فهرتی، با پرو کوچک به اشتراک می‌گذارید دیدگاه فوق‌العاده او در مورد بازی بازی. ادی شما را به سمت ذهنی و جسمی بازی بازی برده و شما را به حداکثر توانایی خود از طریق آماده‌سازی پیش از دوره و پیش از تورنمنت از طریق استراتژی‌های صحیح ضربه و بازی مسابقه هدایت می‌کند. ولوم ۴ دو بخش با چهار فصل هر کدام دارد. بخش ۱ اهداف شامل: ضربه، حفره، دوره و تورنمنت. بخش ۲ پاداش‌ها شامل: کوتاه، متوسط، بلند و بسیار بلند مدت. شما از گفت‌و‌گوی صادقانه ادی با دیوید لذت خواهید برد و بازی گلف خود را در حالت بعدی می‌بینید.
ولوم ۵: ساخت ضربه

ادی مرینز برای دوران مدیریت تیم گلف یوکلای بروینز به قهری ملی رسید. ادی همچنین با بسیاری از علاقه‌مندان و بازیکنان حرفه‌ای کار کرده است و بازی آن‌ها را بهبود داده است. در ولوم ۵ “ساخت ضربه” از مجموعه “Swing the Handle”، شما و ستاره تلویزیون و برنده تور گلف سلبری، جک واگنر، از پرو کوچک به عنوان او یاد خواهید گرفت چگونه در بازی گلف فکر کنید و اجرایی مشخص برای ضربات مشخص مورد نیاز در بازی یک سوراخ گلف داشته باشید. در ولوم ۵، چهار فصل شامل: رانندگی، ضربات نزدیک، بازی کوتاه و پتینگ هستند.
ولوم ۶: بازی کوتاه

ادی مرینز با بسیاری از بازیکنان جوان گلف همکاری کرده است. رابطه او با باب می از زمانی شروع شد که باب فقط ۱۱ ساله بود. به همراه برنده تور اروپا، باب همچنین برای بازی خود در مسابقه پلی‌آف با تایگر وودز در مسابقه پی‌جی‌ای ۲۰۰۰ شناخته می‌شود. در ولوم ۶ “بازی کوتاه” از مجموعه “Swing the Handle”، از پرو کوچک و دانشجوی دیرینه‌ای از تور پی‌جی، باب می، خواهید آموخت چگونه به سرعت بازی کوتاه خود را بهبود بخشید و امتیازات خود را کاهش دهید. چهار فصل ولوم شش شامل: پتینگ، چیپینگ، پیچینگ و شن هستند. این ولوم اطلاعات ضروری را شامل می‌شود تا به شما کمک کند تا فوراً امتیازات خود را کاهش دهید.
ولوم ۷: تنظیم نهایی

ادی مرینز با برخی از برترین بازیکنان گلف، هم در تور PGA و هم در تور LPGA همکاری کرده است. در ولوم ۷ “تنظیم نهایی” از مجموعه “Swing the Handle”، از پرو کوچک خواهید آموخت چگونه با بازیکن برتر LPGA و برنده مسابقات بزرگ، هلن آلفردسون، کار کنید تا بیشترین از بازی گلف خود را بکشید. در این درس، ادی به هلن نشان می‌دهد که تغییرات کوچک می‌توانند نتایج بزرگی را ایجاد کنند. چهار فصل ولوم ۷ شامل: ریتم، تمپو، زمان‌بندی و هماهنگی هستند. چند هفته پس از فیلم‌برداری این ولوم با پرو کوچک، هلن بیازار، دهمین تورنمنت خود را در تور اروپایی برنده شد. ما می‌دانیم که شما نیز از این درس لذت خواهید برد و از این درس لذت خواهید برد و بازی گلف خود را در شرایط بالا ببرید.
ولوم ۸: ساختار یک گلف باز

در طول سال‌ها، ادی مرینز با بسیاری از دانشجویان خود نه تنها در بازی گلف، بلکه در زندگی‌شان نیز ارتباط برقرار کرده است. در ولوم ۸ “ساختار یک گلف باز” از مجموعه “Swing the Handle”، بازیکن سابق یوکلا، دانشجوی دیرینه و برنده چهار بار تور PGA، دافی والدورف، با پرو کوچک در مورد چه مواردی برای تشکیل یک بازیکن گلف کامل لازم است همکاری می‌کند. در این درس، ادی به شما نشان می‌دهد که چگونه یکپارچه‌سازی عناصر مختلف می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین بازی خود را ارائه دهید. چهار فصل ولوم ۸ شامل: ذهنی، جسمی، فنی و معنوی هستند. از این نگاه نادر به آنچه برای بازی گلف در بالاترین سطح توانایی لازم است، لذت خواهید برد.
ولوم ۹: بونوس! نکات و تمرینات

ادی مرینز مسلط به شناخت تمرین مناسب برای رفع مشکلات بازی شما و جلب اصول است. شما از ده‌ها نکته بی‌زمان و مستدام لذت خواهید برد که پرو کوچک در طول ۴۰ سال گذشته توسعه داده است و کمک می‌کند تا به سرعت مسلط به بازی شوید. پرو کوچک این تمرینات جدید و کلاسیک را با دانشجویان تور و سلبری خود به اشتراک می‌گذارد. او همچنین افکار خود را در مورد آنچه برای تبدیل شدن به یک قهرمان در بازی گلف لازم است، به اشتراک می‌گذارد.


Orginal Description:


Swing The Handle Video Collection, presented by Eddie Merrins
Eddie MerrinsEddie Merrins brings his lifetime of instruction into your home in his comprehensive Swing The Handle Video Collection, 5 Volume DVD or 9 Volume VHS set that covers all aspects of the game from A to Z. Eddie Merrins shares his knowledge of the game utilizing his own revolutionary techniques to produce a mechanically perfect golf swing. Learn how to control your distance, directon, curve, and trajectory simply by :Swinging the Handle” and not the clubhead. Included in the set is a bonus “Tips & Drills” volume. Watch and practice these drills and you will not only lower your scores, but you will have fun doing it! For the price of a single lesson, you will have the Little Pro at your beck and call 24 hours a day.

Eddie Merrins has been playing golf since he was an 11-year old in Meridian, Mississippi. He won the Mississippi state amateur title at 17 and was awarded an athletic scholarship to Louisiana State University after winning the 1950 Jaycee National Junior tournament. He also won the prestigious Western Amateur Championship in 1955 before turning professional in 1957. While Eddie Merrins has won several regional PGA and Open titles, he has devoted the large part of his professional career to teaching. Since 1962 he has been head professional at the Bel-Air Country Club in Los Angeles. In 1975, Eddie also took over the golf program at UCLA, turning it into one of the most successful collegiate programs in the country during his tenure. In 1973 Eddie authored the popular instructional book, “Swing the Handle, Not the Clubhead.” This book was the basis for his most current endeavour – the “Swing the Handle” Video Series.

Video Volumes
Volume I, Fundamentals

The Little Pro teaches you and Film and Television star Craig T. Nelson a comprehensive yet simple plan to start you on your way to better golf now and for a lifetime. Eddie and Craig take you step by step through the proper way to build a solid base of fundamentals for your game. The four chapters covered in Volume I are: Grip, Set Up, Swing and Hand/Wrist Action. By watching this easy to follow lesson, you’ll understand every aspect of correct fundamentals and be on your way to playing your best golf.
Volume II, Cause & Effect

Eddie Merrins has worked with some of the greatest players in the game today. In Swing the Handle Volume II, Cause and Effect, you and Film and Television star Robert Wagner receive instruction from The Little Pro on the how and why of good shots and bad. Eddie shows you and Robert how to execute and control the four key elements of shotmaking. The four chapters covered in Volume II are: Distance, Direction, Curve and Trajectory. By watching this easy to follow lesson, you’ll understand how to control your golf ball, hit better shots and be on your way to lower scores.

Volume III, Shotmaking Procedure

Eddie Merrins’ understanding of preparation in the golf game is second to none. In Swing the Handle Volume III, Shotmaking Procedure, Singer-Songwriter Mac Davis is The Little Pro’s pupil as he gives you a solid plan to improve your shotmaking. Eddie demonstrates to you and Mac the proper way to think and prepare to hit good golf shots. The four chapters covered in Volume III are: Ball, Target, Picture the Shot, and Swing Thought. Watch and enjoy this personal lesson and you’ll learn The Little Pro’s simple procedure to help you hit better shots more often.

Volume IV, Playing The Game

In addition to being one of the top teachers in the game, Eddie Merrins is also an accomplished tournament player. In Swing the Handle Volume IV, Playing the Game, you’ll sit in with five-time European Tour winner and Network Golf Analyst David Feherty as The Little Pro shares his extraordinary insight into playing the game. Eddie will take you into the mental and physical side of playing the game to your highest potential from pre-round and pre-tournament preparation through proper stroke and match play strategies. Volume IV has two segments with four chapters each. Segment 1 Goals includes: Shot, Hole, Round, and Tournament. Segment 2 Rewards includes: Short, Medium, Long and Extra Long Term. You’ll enjoy Eddie’s frank discussion with David and find your golf game moving to the next level.

Volume V, Shotmaking

Eddie Merrins led the UCLA Bruins to a National Championship during his tenure as their golf coach. Eddie has also worked with many amateurs and improved their games. In Swing the Handle Volume V, Shotmaking, you and Television star and Celebrity Golf Tour winner Jack Wagner will learn from The Little Pro as he gives you invaluable lessons in shotmaking.In this lesson, Eddie takes you and Jack through the correct thoughts and execution of specific shots needed during play on a golf hole. In Volume V, the four chapters include: Driving, Approach Shots, Short Game and Putting.

Volume VI, Shortgame

Eddie Merrins has worked with many aspiring junior golfers. His relationship with Bob May started when May was just 11 years old. Along with winning on the European Tour, Bob is also known for his outstanding play while waging an epic battle into a playoff with Tiger Woods at the 2000 PGA Championship. In Swing the Handle Volume VI, Short Game, you’ll learn from The Little Pro and his longtime student PGA Tour star Bob May how to quickly improve your short game and lower your score. The four chapters of Volume VI include: Putting, Chipping, Pitching and Sand. This volume contains essential information to help you lower your scores immediately.

Volume VII, Fine Tuning

Eddie Merrins has worked with some of the top players in golf, both on the PGA and LPGA Tours. In Swing the Handle Volume VII, Fine Tuning, you’ll learn from The Little Pro as he works with LPGA star and Major Championship winner Helen Alfredsson to get the most out of your golf game. In this lesson, Eddie shows Helen that some minor adjustments can provide major results. The four chapters in Volume VII include: Rhythm, Tempo, Timing and Coordination. Just weeks after filming this volume with the Little Pro, Helen won her 11th tournament on the Ladies European Tour. We know you’ll also benefit from this enjoyable lesson in getting your game in top form.

Volume VIII, Make Up of a Golfer

Over the years Eddie Merrins has touched so many students not only in their golf games, but also in their lives. In Swing the Handle Volume VIII, The Makeup of a Golfer, UCLA alum, longtime student and four-time PGA Tour winner Duffy Waldorf works with The Little Pro on what it takes to make a complete golfer. In this lesson, Eddie shows you how integrating many different elements can help you play your best. The four chapters in Volume VIII include: Mental, Physical, Technical and Spiritual. Enjoy this rare look into what it takes to play golf at the very top of your ability.

Volume IX, Bonus! Tips & Drills

Eddie Merrins is a master at knowing just the right drill to correct problems in your game and instill solid fundamentals. You will enjoy dozens of timeless tips The Little Pro has developed over the past 40 years that will help speed your mastery of the game. The Little Pro demonstrates these new and classic drills with his many Tour and Celebrity pupils. He also shares his thoughts on what it takes to become a CHAMPION in the game of golf.