نام اصلی: Marcelo Garcia Series - Winning Techniques of Submission Grappling - Vol 1
زبان فیلم: انگلیسی
سال تولید: 2008
کمپانی سازنده: www.groundfighter.com
جیوجیستوی مارسلو گارسیا – قسمت 1

نام اصلی: Marcelo Garcia Series - Winning Techniques of Submission Grappling - Vol 1
زبان فیلم: انگلیسی
سال تولید: 2008
کمپانی سازنده: www.groundfighter.com
جیوجیستوی مارسلو گارسیا – قسمت 1

این مجموعه جدید با شرکت بی‌نظیرترین گراپلر جدید که در سال‌های اخیر ظاهر شده است، قهرمان جهان 2003 آبوظبی، مارسلو گارسیا، آغاز می‌شود. آنچه در این دی‌وی‌دی‌ها خواهید آموخت این است که تکنیک‌های مارسلو گارسیا بر پایه اندازه، قدرت یا شرایط بدنی برتر نیستند. حرکات او به قدری منحصر به‌فرد هستند که اکثر حریفانش نمی‌دانند چه کاری باید انجام دهند وقتی با او مبارزه می‌کنند. مارسلو آنچه را آموزش می‌دهد، دقیقاً استراتژی‌ها و تکنیک‌هایی است که او برای کسب قهرمانی در مسابقات جهانی گراپلینگ 2003 استفاده کرد. با نزدیکی به شیوه‌ای که ماریو اسپری تدریس می‌کند، مارسلو نه تنها هر تکنیک را به تفصیل توضیح می‌دهد، بلکه بازی کامل خود را از آغاز مسابقه که به این تکنیک‌های شگفت‌آور منجر می‌شود، آموزش می‌دهد. این به شما امکان می‌دهد تا درک کنید که چه اتفاقی قبل از این حرکات در مبارزه و تمرین‌های واقعی می‌افتد.

در این مجموعه فوق‌العاده، یاد بگیرید از X-Guard جدید و حمله زننده Arm Drag مارسلو گارسیا که او را قادر به گرفتن پشت چهار حریفش کرد و در مسابقات جهانی، سه نفر را خفق کرد! همچنین خواهید دید که مارسلو گارسیا بسیاری از حرکات قدیمی را با تغییرات جدید بازسازی کرده است که آنها را به تکنیک‌های خطرناک جدید تبدیل کرده و شما می‌خواهید آنها را بیاموزید! این مجموعه فوق‌العاده همچنین نشان می‌دهد کلیپ‌های مبارزه او در طول آموزش را به نمایش می‌گذارد تا شما بتوانید حرکت او را در عمل ببینید و سپس او را در حال آموزش آن ببینید. شش دی‌وی‌دی زیر لیست شده‌اند.

بخش ۱: سری Arm Drag
بخش ۲: مهار پشت
بخش ۳: عبور از گارد
بخش ۴: گارد (X-Guard)
بخش ۵: گارد (Sweeps)
بخش ۶: ارسالات

سری مارسلو گارسیا ۲ – تکنیک‌های برنده جیوجیتسو برزیلی:

این سری جیوجیتسو برزیلی است که همه منتظر آن بوده‌اند! مارسلو گارسیا، قهرمان جهانی جیوجیتسو موندیال ۲۰۰۴ به بازگشت پرداخته و قول می‌دهد که این سری به عنوان پیشرفته‌ترین سری تاکنون با کیمونو تولید شده است! این سری پیگیری از سری موفق گراپلینگ زیرآبی اوست، که نشان می‌دهد چگونه بسیاری از تکنیک‌های فوق‌العاده او مانند ایکس گارد و آرم درگز با کیمونو هماننداً مؤثر هستند.

ایکس گارد – جلد ۱
این ویدیوی جدید و شگفت‌انگیز ایکس گارد باعث خواهد شد که بازی گارد شما به یک سطح جدید برسد! همانطور که ممکن است بدانید، مارسلو گارسیا اولین کسی بود که از این گارد فوق‌العاده استفاده کرد و قهرمانی مسابقات گراپلینگ زیرآبی آبوظبی و به تازگی، قهرمانی جهانی جیوجیتسو را به دست آورد. این دی‌وی‌دی همان تکنیک‌های ایکس گارد را که برای بازی با کیمونو توسعه داده است، آموزش می‌دهد و یک دی‌وی‌دی بسیار پیشرفته در این زمینه است. مارسلو برخی از حرکت‌های بسیار خلاقانه با سوییپ‌ها، تکنیک‌های گیرنده ایکس گارد و خیلی موارد دیگر نشان می‌دهد!

آرم درگز – جلد ۲
از مردی که آرم درگز را به دنیای جیوجیتسو معرفی کرد، این دی‌وی‌دی اولین دی‌وی‌دی است که این حرکات با کیمونو را پوشش می‌دهد! این دی‌وی‌دی یک شاهکار تکنیکی است که مارسلو نشان می‌دهد چگونه از آرم درگز در تمام جایگاه‌ها استفاده کنید. این اولین دی‌وی‌دی است که تا کنون در این زمینه ساخته شده است و فوراً علاقه‌مندان به دی‌وی‌دی آرم درگز گراپلرها را به خود جلب خواهد کرد. این دقیقاً همان تکنیک‌های آرم درگز هستند که مارسلو برای سلطنت بر صحنه تورنومنت جیوجیتسو برزیلی استفاده کرده است و توسط استاد فابیو گورگل همکاری شده‌اند.

سوییپ‌های پیشرفته – جلد ۳
اگر به دنبال پیشرفته‌ترین سوییپ‌ها هستید، این دی‌وی‌دی برای شماست! در این دی‌وی‌دی، شما سوییپ‌هایی را یاد خواهید گرفت که در برابر حریفان با سطح مهارتی بلک بلت قهرمان جهان مؤثر هستند. این یک دی‌وی‌دی تکنیک و ضدتکنیک است که با جوانب سوییپ و پاسخ‌های ضدسوییپ مرتبط است. این یک ویدیوی پایه نیست و تنها برای دانش‌آموزان متوسط و پیشرفته جیوجیتسو باید خریداری شود.

عبور پیشرفته از گارد – جلد ۴
این دی‌وی‌دی عبور از گارد آموزش می‌دهد که برای بهترین گراپلرهای جهان کار می‌کند! دقت به جزئیات به عنوان یک شگفتی به نظر می‌رسد، زیرا گارسیا نشان می‌دهد چگونه از گارد باز، گارد بسته و نیمه گارد را کنترل کرده و عبور کنید با تکنیک‌هایی که هیچ وقت در جای دیگری نخواهید دید! آموزش گارسیا در این زمینه فوق‌العاده است چرا که بازی عبور از گارد او یکی از بهترین بازی‌های گارد است. در مسابقات جهانی در برزیل امسال، گارسیا همه را شگفت‌زده کرد زیرا او به سهولت گارد بلک بلت‌های برتر جهان را عبور کرد.

گرفتن پشت – جلد ۵
در اولین سری گراپلینگ زیرآبی مارسلو گارسیا، دی‌وی‌دی گرفتن پشت او به یک محبوبیت فوری دست یافت و به عنوان بهترین ویدیوی پشت تا به حال تلقی می‌شود. در این دی‌وی‌دی جیوجیتسو ورزشی، گارسیا به ادامه ارث خود پرداخته و برخی از روش‌های خلاقانه‌ترین گرفتن پشت را نشان می‌دهد که هرگز ندیده‌اید. یاد بگیرید چگونه از جایگاه‌های عجیب مانند گارد باز، گارد بسته، نیمه گارد، ایکس گارد، آرم درگز و بسیاری دیگر، پشت حریف را بگیرید.

تکنیک‌های پیشرفته – جلد ۶
این نگاهی به تکنیک‌های با کیمونو توسط مارسلو شما را کاملاً شگفت‌زده خواهد کرد! هر یک از گیرنده‌های این دی‌وی‌دی از یک وضعیت واقعی است و تکنیک‌هایی هستند که در برابر بهترین بازیکنان عمل خواهند کرد. گارسیا هرکدام را تجزیه و تحلیل کرده و نسخه‌های مختلفی از برخی از بهترین گیرنده‌های خود از بازی جیوجیتسو را توضیح داده است.

سری سوم مارسلو گارسی – تکنیک‌های برنده در گراپلینگ تسلیمی:

مارسلو گارسیا دوباره این کار را انجام می‌دهد! پس از قهرمانی در مسابقات گراپلینگ تسلیمی سال 2005، مارسلو به ارائه تمام تکنیک‌ها و استراتژی‌هایی که او را قادر به غلبه بر حریفان می‌سازد، باز می‌گردد. این سری ادامه‌ای بر سری اول دارد و گارسیا تکنیک‌های پیشرفته‌تری مانند X-Guard، Arm Drags، گرفتن پشت و غیره را پوشش می‌دهد. این بزرگترین مجموعه دی‌وی‌دی او تاکنون است با ۶ ساعت آموزش تدریسی به همراه گیم‌فوتی مسابقات آبوظبی 2005 از عمل گارسیا! شما نخواهید خواست این مجموعه را از دست بدهید!

جلد ۱. تکنیک‌های گرفتن تسلیم
در این دی‌وی‌دی، مارسلو تکنیک بازی تسلیم را برای گراپلینگ تسلیمی خود آموزش می‌دهد. تکنیک‌های این دی‌وی‌دی برخی از پیشرفته‌ترین تکنیک‌هایی هستند که تا به حال بر روی ویدئو دیده‌اید و تکنیک‌هایی هستند که گارسیا با موفقیت بسیار در مسابقات تسلیمی خود استفاده می‌کند. لگد پایی، لگد دوگانه، مقاومت‌های شیک و تغییرات و بسیاری دیگر.

جلد ۲. عبور از گارد
بازی حمله‌ی حیرت‌انگیز از بزرگترین گراپلر تسلیمی تاریخ! یک دی‌وی‌دی بسیار جزئی در زمینه گذر از گارد‌های باز و بسته از ایستاده و روی زمین. شما ابتدا حرکات ترفندهای مارسلو را در مورد چگونگی کنترل حریفان خود زمانی که درون گارد آن‌ها هستید یاد خواهید گرفت و سپس چگونگی عبور از گارد را به عنوان او خواهید آموخت. جزئیات و استراتژی‌های زیادی در اطراف بازی عبور گارد او وجود دارد. رازهای او را در مورد اینکه چگونه حریف را به باور بیاورید که می‌تواند شما را سوئیپ کند، فقط برای آسان‌تر شدن عبور از گارد خود را یاد بگیرید. همچنین مارسلو در عمل نیز گنجانده شده است!

جلد ۳. سوئیپ و ترن‌اوورها
همه می‌دانند که مارسلو گارسیا کتاب سوئیپ را دوباره نوشت. این دی‌وی‌دی هر چیزی را که با جزئیات سانترتون به استراتژی و تکنیک‌های او انجام می‌دهد، ضبط می‌کند! حرکات سوئیپ او را از گارد بسته، گارد باز، X-Guard، با استفاده از آرم درگ و غیره یاد بگیرید. این دی‌وی‌دی به طور کامل از مرزهای تکنیک فراتر می‌رود و شما را وارد هسته واقعی بازی سوئیپ او می‌کند. اصول سترگ‌ترین مارسلو را مانند حرف زدن حریف به عبور از گارد شما تا آسان‌تر شدن سوئیپ خود را یاد بگیرید. مارسلو در این دی‌وی‌دی هیچ چیز را پنهان نمی‌کند.

جلد ۴. گرفتن پشت
گرفتن پشت از حرکت‌امضا مارسلو در این دی‌وی‌دی با همه تکنیک‌های جدید ارائه می‌شود. گارسیا این تکنیک‌های گرفتن پشت جدید را از هر موقعیت ممکن از جمله عبور از گارد، مقاومت‌های آرم درگ، مقاومت‌های تسلیم و بسیاری دیگر آموزش می‌دهد. این کامل‌ترین دی‌وی‌دی پوزیشن پشت او و یکی از بهترین‌هایی است که تا به حال ساخته‌ایم. همچنین در این دی‌وی‌دی مارسلو در حال عمل نیز گنجانده شده است!

جلد ۵. تسلیمات
در جستجوی راه‌های جدید برای تسلیم حریفانتان؟ گارسیا در این جلد با نشان دادن برخی از پیشرفته‌ترین تسلیماتی که تا به حال روی هر دی‌وی‌دی دیده‌اید، منفجر می‌شود. این دی‌وی‌دی همه چیز را با تسلیماتی مانند گرفتن گلو، بار آرم، قفل پا و بسیاری دیگر دارد. این حرکات پیشرفته‌ترین حرکات مارسلو هستند که او را قادر به برنده شدن سال‌هاست در مسابقات جهانی گراپلینگ تسلیمی کرده‌اند. این ممکن است بهترین ویدئوی تسلیم شما تا به حال شود! همچنین در این دی‌وی‌دی مارسلو در حال عمل نیز گنجانده شده است!

جلد ۶ و ۷: اسکیپ ۱ و ۲
بدون شک این بزرگترین و پیشرفته‌ترین دی‌وی‌دی‌ای است که تا به حال در زمینه اسکیپ گراپلینگ تولید شده است. با پوشش دو جلد کامل، این دی‌وی‌دی جزئیاتی از اسکیپ‌های شیک‌ترین را که تا به حال مشاهده‌اید، نشان می‌دهد. این دی‌وی‌دی همه جا پیشرفته‌ترین اسکیپ‌ها را از جایگاه‌هایی مانند cross body، knee on belly، turtle guard، back mount و بسیاری دیگر پوشش می‌دهد. او همچنین اسکیپ‌های مورد علاقه‌اش را از بسیاری از تسلیمات مشترک مانند گرفتن بازو، گره مثلث و غیره پوشش می‌دهد. ما قول می‌دهیم که این اسکیپ‌ها را که در هیچ جا دیگری به این تأثیرگذاری نخواهید دید!

سری مارسلو گارسیا 4 – جیوجیتسوی بازی جدید:

مارسلو گارسیا، قهرمان جهانی آبوظبی در سال‌های 2003، 2005 و 2007 با سری جدید جیوجیتسوی بازی جدید خود به نمایش می‌گذارد. این مسترپیس دی‌وی‌دی آموزشی، تکنیک‌های همانندی که به او کمک کرده‌اند که هنوز یک باره هر حریفی را که در راه او قرار گرفته است، غلبه کند، را نشان می‌دهد! جیوجیتسوی بازی جدید آخرین تکامل در سیستم گراپلینگ او است با تغییرات کاملاً جدید بر روی اموپلاتا، گیوتین، کروسیفیکس و بسیاری موارد دیگر. حالا شما هم می‌توانید با این مجموعه ویدئویی 6 دی‌وی‌دی شگفت‌انگیز از خود تکنسین ماهر، بازی گراپلینگ خود را به سطح دیگری برسانید. این همان گارسیا جدید، تکنیک‌های جدید جیوجیتسو و یک بار دیگر یک اختصاصی جهانی که نخواهید خواست، است!

دی‌وی‌دی ۱: اموپلاتا پیشرفته ۱

اموپلاتا: قرارگیری اولیه
اهمیت زیربغل‌ها
اعمال اموپلاتا
رفع مشکلات اموپلاتا
حمله با پشت در زمین
حمله از گارد بسته
حمله با گذر حریف
استفاده از گسترش بازو
اموپلاتا از داخل یک مثلث
اصلاح موقعیت بازو
دی‌وی‌دی ۲: اموپلاتا پیشرفته ۲

مقابله با فرار غلتش I (غلتش به جلو)
مقابله با فرار غلتش II (حرکت به سمت مخالف)
مقابله با فرار غلتش III (آرنج بیرون می‌رود)
مقابله با فرار غلتش IV (آرنج بیرون می‌رود)
مقابله با فرار غلتش IV (مونوپلاتا)
مقابله با فرار غلتش V (تغییر اموپلاتا I)
مقابله با فرار غلتش VI (تغییر اموپلاتا II)
اموپلاتا از گیوتین چوک
اموپلاتا از دابل لگ
اموپلاتا از سینگل لگ
اموپلاتا به مونوپلاتا I
اموپلاتا به مونوپلاتا II
دی‌وی‌دی ۳: اموپلاتا پیشرفته ۳:

مونوپلاتا
اموپلاتا از فرار کنترل ساید I
اموپلاتا از فرار کنترل ساید II
مونوپلاتا از فرار کنترل ساید
مونوپلاتا از مونت I
مونوپلاتا از مونت II
اموپلاتا از آرمبار
مونوپلاتا از نیمه گارد I
مونوپلاتا از نیمه گارد II
آرمبار آخرین لحظه
مقابله با فرار اموپلاتا به یک سوئیپ
مقابله با فرار اموپلاتا به یک گاردپس
دی‌وی‌دی ۴: اموپلاتا پیشرفته ۴:

اموپلاتا از آرمبار I
اموپلاتا از آرمبار II
مقابله با فرار اموپلاتا به کفشدوزک
مقابله با فرار اموپلاتا به اموپلاتا
دسته‌پاش از اموپلاتا
مونوپلاتا از فرار اموپلاتا
قفل مچ از اموپلاتا
گردن‌گیری از اموپلاتا
مونوپلاتا از نیمه گارد
دی‌وی‌دی ۵: گیوتین

گیوتین
مقابله با فرار گیوتین به سینگل لگ I
مقابله با فرار گیوتین به سینگل لگ II
گیوتین از گارد I
گیوتین از گارد II
گیوتین از گارد III
گیوتین از گارد (بالا) I
گیوتین از گارد (بالا) II
گیوتین از کنترل ساید
گیوتین از مخالف سرشانه
گیوتین به گردن‌گیری پشت
دی‌وی‌دی ۶: کروسیفیکس

کروسیفیکس از سینگل لگ
کروسیفیکس از یک sprawl
کروسیفیکس از یک sprawl (turtle)
کروسیفیکس از یک sprawl (لیفتینگ)
حمله به لیفتینگ با یک کروسیفیکس
حمله به لیفتینگ با یک کروسیفیکس (آرم بار)
کروسیفیکس از گارد I
کروسیفیکس از گارد II
کروسیفیکس از کنترل ساید
کروسیفیکس هنگام گذر از گارد I
کروسیفیکس هنگام گذر از گارد II
مقابله با فرار کروسیفیکس
بیانیه‌ی پایانی


Orginal Description:


This new set stars the most amazing new grappler to appear in years, 2003 Abu Dhabi World Champion, Marcelo Garcia. What you will learn on these DVDs is that Marcelo Garcia’s techniques are not based on size, strength or superior conditioning. His moves are so unique that most of his opponents are unsure of that to do when fighting him. What Marcelo teaches is the exact strategies and techniques he used to win the 2003 Submission Grappling World Championships. Closely resembling the way Mario Sperry teaches, Marcelo not only explains in detail each technique, he teaches his complete game from the beginning of the match that leads to these incredible techniques. This allows you to understand what leads up to these moves working in real fighting and sparing.

Learn Garcia s amazing new X-Guard and his brutal Arm Drag technique that allowed to him to take the back of four of his opponents, choking out three of them in the World Championships! You will also see that Marcelo Garcia has reworked many older moves with new variations, making them dangerous new techniques that you will want to learn! This incredible series also shows many of his fight clips during the teaching so you can see him do the move in live action and then watch him teach it. All six DVDs are listed below.

Volume 1 :The Arm Drag Series
Volume 2 :Mastering the Back
Volume 3 :Passing the Guard
Volume 4 :The Guard (The X-Guard)
Volume 5 :The Guard (Sweeps)
Volume 6 :Submissions

Marcelo Garcia Series 2-Winning Techniques of Brazilian Jiu-Jitsu:
This is the Brazilian Jiu-Jitsu series that everyone has been waiting for! Marcelo Garcia, the new 2004 Jiu-Jitsu Mundial World Champion has returned with what promises to be the most advanced series ever produced with the Kimono! A follow up to his highly successful submission grappling series, Marcelo Garcia will show how many of his incredible techniques like the X-Guard and Arm Drags are equally effective with the kimono.

The X-Guard – Volume 1
This amazing new X-Guard video will surely take your Guard game to a whole new level! As you may know, Marcelo Garcia was the first fighter to utilize this amazing guard winning the Abu Dhabi Submission Grappling championships and most recently, the Jiu-Jitsu World Championships. This DVD teaches the very same X-Guard techniques that he developed for his kimono game and is an extremely advanced DVD on the subject. Marcelo reveals some of the slickest moves you have ever seen with X-Guard Sweeps, X-Guard Takedowns and much more!

Arm Drags- Volume 2
From the man that introduced the Arm Drag to the Jiu-Jitsu world comes the first DVD that covers these moves with the Kimono! This DVD is a technical masterpiece of technique were Marcelo shows how to use the Arm Drag from all positions possible. This is the very first DVD ever made on this subject and will be an instant favorite with grapplers that loves his Submission Arm Drag DVD. These are the very same Arm Drag techniques that Marcelo has used to dominate the Brazilian Jiu-jitsu tournament scene and were co-developed by Master Fabio Gurgel.

Advanced Sweeps – Volume 3
If you are looking for the most advanced Sweeps available, this is the DVD for you! On this DVD, you will learn sweeps that work against world championship black belt level opponents. This is a technique and counter style DVD that deals with the aspects of sweeps and sweep counter offenses. This is not a basic video and should only be purchased by intermediate to advanced Jiu-jitsu students.

Advanced Gaurd Passing – Volume 4
This Guard Passing DVD teaches passes that will work on the worlds very best fighters! The attention to detail is simply awesome as Garcia shows how to control and pass the open, closed and half guard with techniques you will never see elsewhere! Garcia’s instruction is amazing in this area because his guard passing game is one of the very best in the business. At the World Championships in Brazil this year, Garcia amazed everyone as he easily passed the guard of the top black belts in the world.

Taking the Back – Volume 5
In Marcelo Garcia?s first submission grappling series, his taking the back DVD became instant favorite in is considered the be the very best back video ever made. On this Sport Jiu-Jitsu DVD, Garcia continues his legacy and shows some of the most creative methods to get the back you will ever see. Learn to obtain the back from crazy positions like the open guard, closed guard, half guard, X-Guard, Arm Drags and many more.

Advanced Submissions – Volume 6
This look at submissions with the kimono will absolutely amaze you! Each submission on this DVD is from a realistic situation and are techniques that will work against the very best fighters. Garcia breaks each one done and details many variations of some of his very best submissions from his Jiu-Jitsu fight game.

Marcelo Garcia Series 3-Winning Techniques of Submission Grappling:
Marcelo Garcia does it again! After winning the 2005 Submission Grappling championships, Marcelo returns to show all of the techniques and strategies that make it possible for him to dominate his opponents. Picking up where Series One left off, Garcia covers more advanced techniques like the X-Guard, Arm Drags, Taking the Back, and more. This is his biggest DVD set to date with 6 hours of instructional teachings plus 2005 Abu Dhabi Fight footage of Garcia in action! You won’t want to miss this set!

Volume 1. SUBMISSION TAKEDOWNS.
On this DVD, Marcelo teaches his amazing takedown game for submission grappling. The takedowns on this DVD are some of the most advanced that you will ever see on video and are ones that Garcia uses with great success in his submission fights. Single leg, double leg, slick counters and variations and many, many more.

Volume 2. PASSING THE GUARD.
The amazing guard passing game of the greatest submission grappler of all time! A highly detailed DVD dealing with open and closed guard passes from standing and on the ground. You will first learn Marcelo’s tricks on how he controls his opponents when inside their guard and then how to pass the guard as only he can. Tons of details and strategy surrounding his guard passing game. Learn his secrets of letting the opponent think he can sweep you, only to make your guard pass easier. Also included is Garcia in action!

Volume 3. SWEEPS & TURNOVERS
Everyone knows that Marcelo Garcia rewrote the book on sweeps. This DVD captures everything he does with stunning detail to his strategy and techniques! Learn his sweeps from the closed guard, open guard, X-Guard, using arm drags and more. This DVD goes well beyond just techniques taking you into the real core of his sweep game. Learn Marcelo’s slickest concepts like baiting your opponent into passing your guard only to make your sweep easier to pull off. Marcelo holds nothing back on this DVD.

Volume 4. TAKING THE BACK.
Taking the back of his opponents is Garcia’s signature technique and this DVD delivers big with all his newest techniques. Garcia teaches these new back taking techniques from every position possible including passing the guard, arm drag counters, submissions counters and many more. This is his most complete back position DVD and one of the best we have ever made. Also included is Garcia in action!

Volume 5.SUBMISSIONS.
Looking for the newest ways to submit your opponents? Garcia explodes on this volume showing some of the most advanced submissions you will ever see on any DVD. This DVD has it all with submissions like chokes, arm bars, leg locks and more. These are Marcelo’s most advanced moves that enable him to win year after year in the submission grappling world championships. This may become your best submission video ever! Also included is Garcia in action!

Volume 6 & 7: ESCAPES 1 & 2.
This is with out a doubt the largest and most advanced DVD ever produced on grappling escapes. Covering a staggering two full volumes, this DVD details the slickest escapes you will ever see from positions like the cross body, knee on belly, turtle guard, back mount and more. He also covers his favorite escapes from many common submissions like arm bars, triangle chokes and more. We promise that you will not see these escapes this effective anywhere else!

Marcelo Garcia Series 4-New Game Jiu-jitsu:
2003, 2005 and 2007 Abu Dhabi World Champion Marcelo Garcia is back with New Game Jiu-Jitsu, his latest DVD masterpiece showing the very same techniques that have helped him once again dominate every opponent in his path! New Game Jiu-Jitsu is the latest evolution in his grappling system with all new variations on the Omoplata, Guillotine, Crucifix and much more. Now you too can elevate your grappling game to another level with this amazing 6 DVD Video Series from the master technician himself. It’s an all new Garcia, all new Jiu-Jitsu techniques, and once again a World Martial Arts exclusive you won’t want to miss!

DVD 1: Advanced Omoplata 1
– The Omoplata: basic positioning
– The importance of underhooks
– Applying the Omoplata
– Troubleshooting the Omoplata
– Attacking with the back on the mat
– Attacking from the closed guard
– Attacking with opponent passing
– Using the arm extension
– Omoplata from a triangle
– Correcting the arm position

DVD 2: Advanced Omoplata 2
– Countering the rolling escape I (rolling forward)
– Countering the rolling escape II (move to opposite side)
– Countering the rolling escape III (elbow slips out)
– Countering the rolling escape IV (elbow slips out)
– Countering the rolling escape IV (Monoplata)
– Countering the rolling escape V (Omoplata variation I)
– Countering the rolling escape VI (Omoplata variation II)
– Omoplata from a Guillotine choke
– Omoplata from a double leg
– Omoplata from a single leg
– Omoplata to Monoplata I
– Omoplata to Monoplata II

DVD 3: Advanced Omoplata 3:
– The Monoplata
– Omoplata from side control escape I
– Omoplata from side control escape II
– Monoplata fom side control escape
– Monoplata from the mount I
– Monoplata from the mount II
– Omoplata from the armbar
– Monoplata from half-guard I
– Monoplata from half-guard II
– Last second arm bar
– Omoplata counter to a sweep
– Omoplata counter to a guard pass

DVD 4: Advanced Omoplata 4:
– Omoplata from arm bar I
– Omoplata from arm bar II
– Omoplata counter to ankle lock
– Omoplata counter to Omoplata
– Toe Hold from Omoplata
– Monoplata from Omoplata escape
– Wrist lock from Omoplata
– Choke from Omoplata
– Monoplata from half-guard

DVD 5: The Guillotine
– Guillotine
– Guillotine counter to single leg I
– Guillotine counter to single leg II
– Guillotine from guard I
– Guillotine from guard II
– Guillotine from guard III
– Guillotine from guard (top) I
– Guillotine from guard (top) II
– Guillotine from side control
– Inverted Guillotine (north-south)
– Guillotine to rear naked choke

DVD 6: The Crucifix
– Crucifix from the single leg
– Crucifix from a sprawl
– Crucifix from a sprawl (turtle)
– Crucifix from a sprawl (lifting)
– Attacking the turtle with a Crucifix
– Attacking the turtle with a Crucifix (arm bar)
– Crucifix from guard I
– Crucifix from guard II
– Crucifix from side control
– Crucifix when passing the guard I
– Crucifix when passing the guard II
– Countering the Crucifix escape
– Closing statement