نام اصلی: Gable's Advanced Wrestling: On Your Feet
زبان فیلم: انگلیسی
سال تولید: 2003
کمپانی سازنده: www.humankinetics.com
کشتی حرفه ای – فنون ایستاده – روی پاها – مربی دان گیبل

نام اصلی: Gable's Advanced Wrestling: On Your Feet
زبان فیلم: انگلیسی
سال تولید: 2003
کمپانی سازنده: www.humankinetics.com
کشتی حرفه ای – فنون ایستاده – روی پاها – مربی دان گیبل

سطح تکنیک کشتی خود را به سطح بالاتر ببرید! هر حرکت را با کمک افسانه کشتی‌گیری، دن گیبل، فراگیرید. “کشتی پیشرفته دن گیبل: ایستاده” تکنیک‌هایی از وضعیت ایستاده را پوشش می‌دهد.
“کشتی پیشرفته دن گیبل: ایستاده” — یک فیلم درام و مستند از سال ۲۰۱۰ منتشر شده است. این یک فیلم تمام طول با مدت زمان ۵۵ دقیقه است. “کشتی پیشرفته دن گیبل: ایستاده” در حال حاضر در سنگاپور به صورت آنلاین در دسترس نیست. آن را ذخیره کنید و ما شما را مطلع خواهیم کرد که وقتی در دسترس است! همچنین اطمینان حاصل کنید که اعلان‌های فوری را فعال کرده‌اید.

دربارهٔ دن گیبل
دستاوردهای حرفه‌ای دن گیبل در تاریخ کشتی حکایت از موفقیت‌های او دارد، از عملکرد طلای المپیکی بدون امتیاز او در سال 1972 روی تشک به عنوان یکی از قهرمانان المپیک تا برنده‌شدن 15 بار او در عنوان‌های NCAA به عنوان مربی کشتی (که تاریخ کشتی را بازنگری ناپذیر کرده است). او یکی از تعداد کمی از ورزشکاران خوشبخت در یک ورزش بوده است که به عنوان مربی همان‌قدر غالب بوده و 152 کشتی‌کار آل‌امریکایی و 45 قهرمان NCAA در دانشگاه آیووا تولید کرده است. او همچنین سرمربی تیم‌های کشتی المپیک ایالات متحده در سال‌های 1980، 1984 و 2000 بود.

در سال 1996، گیبل یکی از 100 المپیای طلایی نام‌گذاری شد، یک افتخار که به برترین 100 المپیای آمریکایی تمام اعصار اهدا می‌شود. در سال 2002، او به شورای ریاست جمهور در امور تناسب‌اندام و ورزش منصوب شد. تعدادی از شبکه‌ها از جمله ESPN و HBO مستنداتی درباره زندگی و دستاوردهای گیبل پخش کرده‌اند.

بعضی از تقدیرهای اخیر او شامل نام‌گذاری بهترین کشتی‌کار قرن بیستم توسط خدمات خبری گانت و لیست شدن او به عنوان یکی از بهترین مربیان قرن بیستم توسط ESPN و تحسین او به عنوان شخصیت قرن در آیووا توسط ورزشی الاستریتد است. در طول المپیک‌های 2012، گیبل به تالار افتخار اسطوره‌های ورزش FILA وارد شد، که او را سومین نفر در جهان کسی می‌کند که این افتخار را دریافت می‌کند.

دستاوردهای مربی‌گری به طور خلاصه:

15 بار قهرمانی NCAA را به آیووا راهنمایی کرد
رکورد 355-21-5 در مدت 21 سال (94.4%)
رکورد Big Ten 131-2-1 (98.5%)
21 بار قهرمان تیم Big Ten
مربی 45 قهرمان ملی
مربی 152 آل‌امریکایی
مربی 106 قهرمان Big Ten
3 بار مربی سال NCAA
7 فصل کامل
9 عنوان متوالی NCAA
رکورد NCAA 170 امتیاز تیم در سال 1997
سرمربی المپیک آمریکا در سال‌های 1980، 1984، 2000
مربی 12 المپیایی هاوک‌ای
شخصیت قرن در آیووا توسط ورزشی الاستریتد
دستاوردهای کشتی‌کاری به طور خلاصه:

قهرمان دولتی 3 بار در دبیرستان ایوا
قهرمان دوره‌های بزرگ 8 بار در دانشگاه ایوا
3 بار آل‌آمریکا
رکورد ترکیبی 182-1 در دوران دبیرستان و دانشگاه
قهرمان 6 بار میدلندز
قهرمان ملی آزاد سبک 3 بار
قهرمان جهان در سال 1971
بهترین کشتی‌کار در تورنمنت تفلیس
نقره‌ای المپیک در سال 1972
هیچ امتیازی در بازی‌های مونیخ واگذار نکرد
از بهترین 100 المپیایی تمام اعصار
کشتی‌کار قرن توسط Gannett Co.


Orginal Description:


Take your wrestling technique to the next level! Master every move with the help of wrestling legend Dan Gable. On Your Feet covers techniques from a standing position.
“Dan Gable’s Advanced Wrestling: On Your Feet” — drama and documentary movie released in 2010. It is a feature-length film with a runtime of 55min. “Dan Gable’s Advanced Wrestling: On Your Feet” is not currently available to stream in Singapore. Save it and we’ll notify you when it’s available! Make sure to turn on push notifications as well.