•     مجموعه ورزشی

    CLEAN WEEK

    به شما کمک می کند تا

    عادت های  تناسب اندام و 

    تغذیه سالم را یاد بگیرید…

با پکیج تناسب اندام در منزل Clean Week ، سبک جدیدی از زندگی را در ۷ روز شروع کنید..!

اگر علاقمند باشید شما هم می توانید سبک جدیدی از زندگی رو امتحان کنید تا ببینید آیا مناسب شما هست یا نه.

با مجموعه تناسب اندام کلین ویک  ( Clean Week ) به معنای هفته پاکیزه ! ، مرحله به مرحله در ۷ روز با برنامه تمرینی و غذایی ای از پیش تعیین شده ( که تمام ابزارهای مورد نیاز برای کاهش وزن و شکل دادن به اندام را برای شما تدارک دیده ) شروع کنید و عادت های سالم زندگی را تجربه کنید.

با کلین ویک برای شروع یک برنامه ورزشی جدید و یا تغییر در برنامه غذاییتان دیگر احساس سردرگمی نخواهید داشت ، این برنامه خیالتان را از بابت انتخاب درست یک برنامه تمرینی راحت می کند ، خصوصا اگر برای شروع ، تازه وارد هستید .

کلین ویک یک مجموعه منحصر بفرد از آخرین راه حل برای شروع تمرینات ورزشی و رژیم غذایی بدون نیاز به لوازم باشگاهی است ، کافیست یکبار با این مجموعه ورزش را شروع کنید ، چرا که این مجموعه دروازه ورود به دیگر مجموعه های ورزشی حرفه ای تناسب اندام اسپرت ویدیو می باشد.

آیا ۷ روز واقعا تغییری در من ایجاد می کند؟

البته .. بعد از هفت روز شما احساس سبکی ، لاغری و حتی قدرت خواهید کرد ، بدن شما شروع به از دست دادن چربی خواهد کرد و در عادت هایی که پیشرفت را آسان تر خواهند کرد قفل خواهید شد ، سوای آن ، اعتماد بنفسی مضاعفی پیدا خواهید کرد.

در ۷ روز شما فقط به زندگی سالم فکر نخواهید کرد در واقع شما واقعا آنرا انجام خواهید داد.

Clean Week چگونه برنامه ریزی شده  ؟

برنامه تمرینی :

برنامه کلین ویک شامل ۴ ویدیوی تمرینی ۳۰ دقیقه ای است ، که شما هرکدام را یکروز در هفته انجام خواهید داد . هر ویدیو بر روی یکی از اصول آمادگی جسمانی (  تمرینات هوازی ، قدرتی ، هسته مرکزی بدن  و انعطاف پذیری  ) تمرکز دارد که مجموعشان یک برنامه تناسب اندام را در بر می گیرد و در حالی که بدن شما در حال تغییر است ، شما را به سفری با احساسی خوشایند خواهد برد چرا که این برنامه علاوه بر ساختار تمرینی مناسب، بسیار مفرح و سرگرم کننده نیز می باشد.

تغذیه :

وقتی صحبت از تغذیه می شود می توان گفت برنامه غذایی طراحی شده  Clean Week برنامه غذایی ای مرحله به مرحله برای شما ارائه می کند . نیاز به محاسبه هیچ کالری ای نیست ، هیچ غذای خاصی نباید بخرید ،فقط انواع مختلفی از غداهای سالم ، ساده  و دستورهای غذایی خوشمزه که همه شان بسیار آسان تهیه می شوند. و شما فقط باید انتخابشان کنید! ، حتی برنامه های غذایی به شما یاد می دهد چگونه غذاها را آماده کنید بنابراین شما برای کل هفته آماده هستید و روی صحیح خوردن تمرکز خواهید نمود.

با مربی مگان دیویس ( Megan Davies ) با انگیزه می شوید

مگان پس از کسب موفقیت در  Beachbody’s fitness reality show  ( نمایشی که شرکت بیچ بادی برای پیدا کردن مربیان برتر جهانی برگزار می کند ) به تیم ورزشی بیچ بادی پیوست ، جایی که توانست فرصت گسترش برنامه تمرینی  Clean Week را بدست آورد.

مگان قبل از پیوستن به این تیم سالها بعنوان مربی خصوصی فعالیت داشت و مدرک NSCA را توانست کسب کرده و باشگاه خودش را راه اندازی کند.

عشق مگان به سلامتی و تناسب اندام نشان از پر انرژی و با انگیزه بودن اوست ، هدفش کمک به شما برای شروع یک فعالیت صحیح ورزشی از پایه است ، بنابراین شما نحوه صحیح انجام یک فعالیت ورزشی و اینکه این تمرینات چه کاری برایتان انجام میدهد را یاد خواهید گرفت.

برنامه کلین ویک شامل چه چیزهایی است ؟

این مجموعه شامل ۴ ویدیوی تمرینی آسان ، برنامه غذایی و راهنمای سریع شروع برنامه می باشد.

کلیه ویدیو ها قابلیت پخش در کامپیوتر ، تلویزیون ، تبلت ، لپ تاپ و موبایل را دارا می باشند و شما در هر زمان و مکانی که فرصت داشتید می توانید تمرینات را براحتی  انجام دهید.

بنابراین اگر شما به یک زندگی سالم فکر می کنید ، با کلین ویک شروع کنید و ببینید چقدر ذهنیت تان نسبت به ورزش و سبک زندگی فقط در ۷ روز تغییر می کند.

شروع از : ۱۵,۰۰۰ تومان

پاک کردن

به چه صورتی سفارشتان آماده شود ؟ *

+ ۱۰,۰۰۰ تومان

توضیحات قبل از دانلود

بعد از پرداخت مبلغ به همین صفحه برگردید و با کلیک بر روی دکمه پخش هر کدام از ویدیو ها آن ها را دانلود نمایید.
کیفیت 720HD

به چه صورتی سفارشتان آماده شود ؟ *

+ ۱۰,۰۰۰ تومان
+ ۳۰,۰۰۰ تومان
Product price
هزینه موارد اضافه شده:
جمع کل:

به چه صورتی سفارشتان آماده شود ؟ *

+ ۱۰,۰۰۰ تومان

توضیحات قبل از دانلود

بعد از پرداخت مبلغ به همین صفحه برگردید و با کلیک بر روی دکمه پخش هر کدام از ویدیو ها آن ها را دانلود نمایید.
کیفیت 720HD

به چه صورتی سفارشتان آماده شود ؟ *

+ ۱۰,۰۰۰ تومان
+ ۳۰,۰۰۰ تومان
Product price
هزینه موارد اضافه شده:
جمع کل: