آماده سازی المپیک 2012 لندن

آماده سازی المپیک 2012 لندن


بازی‌های المپیک تابستانی ۲۰۱۲ که به طور رسمی با نام “بازی‌های المپیاد سی‌ام” شناخته می‌شود و قرار است از تاریخ ۲۷ ژولای تا ۱۲ آگوست ۲۰۱۲ در شهر لندن، بریتانیا برگزار شود اکنون در حال آماده سازی است. از ساخت ورزشگاه‌های جدید و دهكده المپیك گرفته تا تجهیز و نوسازی ورزشگاه‌های قدیمی که در این دوره از المپیک از آنها استفاده خواهد شد.

در این رابطه میتوان گفت، از هم اکنون فقط 75 روز تا حمل نمادین مشعل بازیهای المپیک تابستانی 2012 لندن به کشورهای مختلف دنیا مانده و پس از این سفر دو ماهه این مشعل به محل استقرار اصلی خود در استادیوم المپیک لندن بازگردانده خواهد شد. در حال حاضر در کنار رویدادهای ساخت و ساز محل های برگزاری المپیک، تمرینات شرکت کنندگان در المپیک امسال و همینطور بازی های پارا المپیک بشدت در جریان است که تصاویر زیر گویای این واقعیت است …

عده‌ای معتقدند كه میزبانی المپیك لندن به رشد اقتصادی بریتانیا كمك خواهد كرد و مزایای آن از معایبش در سایه ی بحران مالی اروپا بیشتر است. چراکه همه دنیا بازی‌های لندن را تماشا می‌كنند و این فرصتی برای بریتانیا است كه تكانی به خود بدهد. همچنین باید به یاد داشته باشیم كه بخش زیادی از بودجه المپیك صرف بهینه سازی زیرساخت‌های شهر لندن می‌شود و برای پیشرفت و توسعه این شهر بسیار مفید خواهد بود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *