اسپرت ویدیو از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را آغاز نمود . ویدیوهای آموزشی اکثر رشته های ورزشی ، کتاب های گوناگون در حوزه علوم تربیت بدنی و ارائه لوازم ورزشی جزو اصلی فعالیت های این وبسایت بود ، بعد از گذشت حدود ۱۰ سال و کسب تجربیات فراوان و جمع آوری اطلاعات جمعیت شناختی مخاطبان پی بردیم که سه گروه اصلی مخاطبان ما می باشند . گروه اول مربیان ورزشی که بدنبال منابع با ارزش برای ورزشکارانشان می باشند ، گروه دوم ورزشکارانی که علاقمندند تا مهارت هایشان را بهبود دهند یا اصول صحیح حرکات را یاد بگیرند و دسته سوم  افرادی که بدنبال راهی مناسب و پر بازده برای انجام یک فعالیت ورزشی منظم می باشند .

از آنجایی که ایجاد فضایی مناسب برای استفاده هر ۳ گروه ، نیاز به نیروی انسانی ،منابع مالی مناسب و … دارد، در نتیجه تصمیم بر این شد تا در فاز اول – از ابتدای پاییز سال ۹۷ – تمرکز اصلی بر روی گروه سوم قرار داده شود، لذا با مطالعه فراوان حدود ۴۰ پکیج ورزشی با برنامه تمرینی و غذایی از پیش تنظیم شده را که برای این گروه مناسب می باشد و دارای نقشه راه تناسب اندام است را برنامه ریزی نمودیم و بصورت های گوناگون ( تماشای آنلاین ، دانلود ، DVD قابل پخش بر روی ویدیوهای خانگی ) در این سایت قرار دادیم تا براحتی در دسترس دوستان قرار گیرد.

ساختار این مجموعه های ورزشی بگونه ای می باشد که پس از سطح بندی فرد و قرار دادن او در پروسه های تمرینی ۱ ماهه تا ۳ ماهه در منزل و با حداقل لوازم ، سبک جدیدی از زندگی را به او یاد خواهد داد که هم مفرح و هم جذاب خواهد بود.

خوشحال می شویم تا با پیشنهادات و انتقادات و هرگونه حمایتی در پیشرفت مجموعه ی کوچک ما و همچنین کمک به این دسته از دوستان که نیاز به داشتن محتوای ارزشمند هستند ما را یاری نمایید.