قوانین و شرایط خرید

 

  1- پايگاه اينترنتي فروشگاه ورزشی اسپرت ویدیو تابع مقررات و قوانين حاكم در جمهوري اسلامي ايران مي باشد .

  2- كليه كساني كه به هر نحو با اين فروشگاه در ارتباط هستند موظف به قبول و تاييد شرايط و مقررات حاكم بر جامعه بوده و هرگونه عواقب تخطي از آن به عهده خودشان مي باشد.

  3- عقايد سياسي – ديني و اجتماعي  و …  و نيز عضويت در هر گروه و يادسته و حزبي  توسط هريك از كساني كه به هر نحو با اين شرکت در ارتباط هستند در راستاي بند 1 و 2 همين اطلاعيه هيچ ارتباطي به این شرکت نداشته و نخواهد داشت.

  4- هيچ شخص حقيقي  يا حقوقي حق استفاده از امكانات این پایگاه ورزشی را در جهت تحقق اهداف خود در زمينه هاي ياد شده بر خلاف موازين و مقررات حاكم بر جامعه را ندارد. و هر گونه عواقب تخطي از اين امر به عهد خودش مي باشد.

  5- فروشگاه ورزشی اسپرت ویدیو تنها در چهار چوب تعهدات خود نسبت به مشتريان و كاربران اينترنتي طرف حساب خود مسؤل بوده و  تخطي ساير عوامل موجود در چرخه ارتباط  شامل ( شركت هاي ارائه دهنده سرويس هاي اينترنتي  – شركت هاي حمل و نقل و جابه جايي كالاها – بانك هاي طرف حساب – سايت هايي كه لينك يا تبليغاتشان در سايت ما مي باشد –  سايت هايي كه لينك يا تبليغات  ما در آنها موجود مي باشد – سايت هايي كه از تشابه اسمي با ما استفاده مي كنند – هكر ها و متخلفين سايبري ) هيچ ارتباطي به اين شرکت ندارد.

  6- كليه اطلاعات شخصي اعضا و خريداران كاملا محرمانه بوده و در اختيار هيچ شخص حقوقي يا حقيقي  قرار نخواهد گرفت (  تنها به حكم مراجع قضايي در اختيار شخص يا اشخاص حقيقي يا حقوقي كه در حكم قضايي مشخص شده  قرار خواهد گرفت )

  7- صحت مشخصات درج شده توسط كاربران در قسمت مشخصات حساب كاربري و يا فرم خريد كالا به عهده كاربر بوده و هر گونه ضرر و زيان ناشي از عدم درج صحيح مشخصات خواسته شده به عهده وي مي باشد.

  8- نقل قول ها از مطالب و مقالات اين پایگاه با ذكر منبع بالامانع مي باشد.

  9- نقل قول و يا استفاده به هرنحوي از مطالب فیلمها و کتابهای موجود در اين پايگاه منوط به شرايط نويسنده مترجم ناشر و يا صاحب آن اثر مي باشد.


*****************************************************

 

خدمات پس از فروش :کلیه محصولات دارای گارانتی تعویض به مدت 24 ساعت ( از تاریخ تحویل سفارش به دست مشتری ) می باشند و درصورت وجود مشکلاتی اعم از کیفیت ظاهری و یا نقض در هنگام پخش ، بصورت رایگان تعویض خواهند شد.

     ذكر اين اين نكته لازم است كه فروشگاه اسپرت ویدیو متعهد به تحويل و ارسال محصولات طبق درخواست و فاكتور مشتري می باشد.

   

*****************************************************

 

شرايط مرجوع كالا:

 

1 – خريداران محترم بايستي در زمان انتخاب كالا ها دقت لازم را داشته باشند زيرا سفارشات دقيقا طبق درخواست ايشان ارسال مي گردد، بديهي است پس از ارسال سفارش امكان تعويض يا برگشت كالا وجود نخواهد داشت. به غير از اشكالاتی از قبیل : کیفیت ظاهری و یا نقض در هنگام پخش در مورد فیلمها و یا ناقص بودن صفحات، سفيد بودن صفحات، به هم ريختگي ترتيب صفحات در مورد کتابها و موارد مشابه.

2-  پرسنل واحد فروش اينترنتي فروشگاه اسپرت ویدیو تمام سعي خود را مي نمايند تا کالاها طبق سفارش مشتري و بدون هرگونه اشكال چاپي براي ايشان ارسال شود با اين وجود خريداران محترم نيز بايستي بلافاصه پس از تحويل، سفارش را از دو حيث زير مورد برسي قرار دهند :

الف) مطابقت با سفارش درخواستي خود.

ب)  نداشتن اشكالات چاپي یا فنی

3- درصورت مشاهده هر يك از موارد فوق در سفارش تحويل شده خريدار محترم بايستي در اولين فرصت مشکل را بصورت تلفنی و یا از طریق ایمیل اطلاع رسانی کند.

 

*****************************************************

 

شرايط بازگشت وجه:

 

فروشگاه ورزشی اسپرت ویدیو در دو مورد متعهد مي گردد وجه واريزي مشتري را در اسرع وقت به وي عودت نمايد :

1- در صورتيكه به هر دليلي قادر به تامين و ارسال سفارشات تسويه شده نباشد.

2- در صورتيكه مشتري پس از تسويه حساب تا پیش از ارسال سفارش انصراف خود را به صورت تلفني به فروشگاه  اعلام نموده باشد.

**** پس از ارسال سفارش امكان بازگشت وجه وجود ندارد****

 

*****************************************************

 

ماليات و هزينه هاي ارسال :

 

1- قيمت كالا هاي عرضه شده در اين پايگاه دقيقا قيمت درج شده بر روي آنها توسط توليد كننده ، يا ناشر مي باشد (قيمت پشت جلد).

2- هزينه ارسال سفارشات به غير از موارد خاص كه توسط فروشگاه تقبل مي شود به عهده خريدار مي باشد.

3-  هزينه ارسال هر سفارش طبق فرمول فعلي پست پيشتاز  و پست سفارشي به صورت خودكار محاسبه گشته و به فاكتور اضافه مي گردد ( بطور معمول هزینه پست سفارشی حدود 4500 تومان وهزینه پست پیشتاز حدود 7500 تومان می باشد که البته با افزایش تعداد کالا تغییر کمی خواهد نمود .

نکته : در صورت خرید کالا بصورت پرداخت در محل مبلغ 500 نومان به مبلغ کل فاکتور اضافه خواهد شد که مربوط به مالیات و عوارض اداره پست می باشد و مربوط به فروشگاه نیست. در صورت پرداخت مبلغ بصورت آنلاین این مبلغ حذف خواهد شد.

 

*****************************************************

 

مدت زمان ثبت  تا دریافت سفارش

 

سفارشات شما بعد از ثبت مورد بررسي قرار گرفته ( در صورت نیاز با شما تماس گرفته خواهد شد ) و با توجه به زمانبندی زیر آماده سازی و ارسال خواهند شد:


کلیه سفارشاتی که تا ساعت 2 ظهر هر روز ثبت شده باشند ، آماده سازی شده و در صبح روز بعد ارسال خواهند شد. طبیعتا” سفارشاتی که بعد از این ساعت ثبت گردند روز بعد آماده سازی و صبح روز بعدی ارسال می شوند.
با توجه به توضیحات بالا توجه فرمایید سفارشات پیشتاز بین 2 الی 4 روز کاری و سفارشات سفارشی بین 5 الی 10 روز کاری زمان خواهد برد.

 

*****************************************************

 

پیگیری سفارشات

 

برای پیگیری سفارش ثبت شده خود در سایت از باکس رهگیری سفارشات پستی ( واقع در ستون سمت چپ فروشگاه ) و با وارد کردن کد پیگیری که بعد از ثبت سفارش دریافت کرده اید، اقدام نمایید.
 

در هنگام بررسی سفارش به مفاهیم وضعیت سفارش زیر نیاز خواهید داشت:

 

معلق: سفارش ثبت شده است ولی فروشنده تاکنون اقدامی برای ارسال آن انجام نداده است.
آماده به ارسال: سفارش توسط فروشنده بسته بندی شده است و به زودی به مامور پست تحویل داده می شود.
ارسال شده: توسط پست مبدا به آدرس مقصد ارسال شده است و به زودی تحویل خریدار خواهد شد. وضعیت پستی و موقعیت جغرافیایی سفارش ، شناسه رهگیری پست پشتاز یا سفارشی که در همان صفحه موجود می باشد ، را یادداشت کرده و وارد آدرس  http://itemtracking.post.ir/  شده و موقعیت سفارش خود را رهگیری کنید یا با تماس تلفنی با اداره پست منطقه خود و با ارائه کد رهگیری پستی (10 رقمی ) ، سفارش خود را رهگیری نمایید.
وصول شده: مبلغ سفارش وصول شده است.
برگشتی: سفارش توسط پست مقصد برگشت شده و تحویل فروشنده شده است.
انصرافی: فروشنده از ارسال سفارش خود داری نموده است.

 
 

در صورت بروز هرگونه مشکل لطفا با قسمت پشتیبانی 09118837532 تماس گرفته و یا از قسمت ارتباط با ما  اقدام فرمایید.

 
 *****************************************************

مدت زمان اعتبار قيمت ها

 

     قیمتهای کالاهای موجود بصورت ماهیانه بروز رسانی می شوند